Hard Reset ACER A1-810 Iconia Tab

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 8

 1. Pospíšil napsal:

  Dobrý den
  Zaseknul se mě tablet Acer Iconia a 811. Chtěl jsem z něj vymazat všechny data. Mazání najelo ale už se neukončilo. Po vypnutí a zapnutí najede okno s mazáním. Nejde se dostat do nabídky ( když odpojíme a připojím baterií a chci se dostat do nabídky, tak to nejde, ) nevíte prosím jak se dostat z okna mazání? Díky za radu

  • HardReset.cz napsal:

   Dobrý den,
   Určitě bych doporučil udělat znovu hardreset vašeho zařízení. Vaše zařízení by mělo být nabité aspoň na 50% kapacity baterie.

   • Pospíšil napsal:

    Dobrý den
    Děkuji za radu. Tablet je na nabíječce. Nemůžu se ale dostat z okna ( ikonka zeleného panáčka s nápisem mazání) okno už maże cca 5 hodin. Vypnout jde pouze natvrdo na baterii. Hardreset nemůžu zapnout, nejde to. Vždy najede obrazovka s mazáním. Díky za rady

    • HardReset.cz napsal:

     Vyndejte baterii a celí postup opakujte. Třeba jen špatně děláte kombinaci tlačítek.

     • Pospíšil napsal:

      Bohužel baterii odpojuji pokaždé, jinak nejde vypnout. Pokud baterii připojím naskočí stránka Acer ( vypínač a boční zesilování a zeslabování nereagují) a automaticky najede obrazovka s panackem a nápisem mazání. Na vypnutí vypínačem nereaguje, jen jde vypnout odpojením baterie. Díky za radu.

 2. Fecko napsal:

  Dobrý deň, mám ten istý problém, akurát že sa tablet dá vypnúť dlhým podržaním Power Button. Po zapnutí nabehne mobrazovka s panáčikom a nápisom „Erasing“. Nechal som to mazať niekoľko hodín a nič. Všetko sa opakuje dookola. Vyskúšal som všetky hore uvedené rady, nič nepomohlo.

 3. HardReset.cz napsal:

  Dobrý den, nápis „Erasing“ by jste vůbec neměl vidět musíte tam mít nabídku, která je popsána v članku.
  Něco při postupu děláte jinak.

 4. Podpořit HardReset.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *